Osrednja vsebina

Navigacija

Obvestilo za javnost

Spoštovani pacienti in obiskovalci Zdravstvenega doma Novo mesto,
zaradi poslabšanja epidemioloških razmer je od 13.7.2022 dalje pri vstopu in gibanju v prostorih ZD NM obvezna uporaba zaščitne maske ter razkuževanje rok (izjema so otroci do dopolnjenega 6. leta starosti ter osebe s posebnimi potrebami). V primeru kliničnih znakov okužbe z virusom SARS-CoV-2 se posvetujte z izbranim osebnim zdravnikom, ki vam bo dal nadaljnja navodila.
Z upoštevanjem zaščitnih ukrepov se zmanjšuje tveganje okužbe in širjenja okužbe z virusom SARS-CoV-2. Prosimo za dosledno upoštevanje navodil, ki so pomembna tako za zdravje pacientov, kot tudi zaposlenih ZD NM.
Hvala za razumevanje.
Vodstvo ZD NM

Priprava na porod in starševstvo

• Zupančič Mateja, dms
  • Kos Maja, dms
  • Haramandič Marica, vms
  • Slana Vera, fth
  • Škedelj Aleksandra, dms, zobna preventiva

Spoštovani bodoči starši!

Obveščamo vas, da se do nadaljnjega  izvajajo predavanja v sklopu ŠOLE ZA BODOČE STARŠE preko spletne aplikacije ZOOM. Vsa navodila za prijavo prejmete v Dispanzerju za žene.

Uporabne strokovne vsebine o nosečnosti, pripravi na porod in zdravju otrok lahko najdete tudi na spletni strani ZDAJ.NET.

Povezave:
Pričakujemo dojenčka

Sporočamo, da predavanja handling v sklopu Šole za starše ne bo več.

ŠOLA ZA STARŠE - zberemo se pred oddelkom za ginekologijo. Termini šole za bodoče starše so zabeleženi v povezavi ''Urnik za leto...'' Termini so lahko drugačni kot je zabeleženo na zloženkah. Velja termini, kateri je objavljen na spletu.

85+LET IZKUŠENJ
73ZDRAVNIKOV
328VSI ZAPOSLENI
21ODDELKOV