Osrednja vsebina
Telefonska številka
Informacije
07 39 16 700
Prikaz za slabovidne
Facebook profil

Navigacija

Navigacija

Info

Obvestilo za javnost

V Zdravstvenem domu Novo mesto je pričela delovati splošna ambulanta za neopredeljene zavarovane osebe.
Od 5.2.2024 dalje se lahko pacienti nad 19 let starosti, ki ste ostali brez izbranega osebnega zdravnika, opredelite v ambulanti za neopredeljene zavarovane osebe. Zdravstveno osebje vas bo začasno opredelilo na omenjeno ambulanto, kjer boste lahko opredeljeni do trenutka, ko si boste našli novega izbranega zdravnika.
Zapri

Pogovorne ure in kontakti

Pogovorne ure v Zdravstveno vzgojnem centru potekajo osebno (po predhodno dogovorjenem terminu), po elektronski pošti ali po telefonu glede na spodnji razpored.  
 
Ponedeljek 12.00 - 14.00
Torek 12.00 - 14.00
Sreda 12.00 - 14.00
Četrtek 12.00 - 14.00
Petek 9.00 - 11.00

Kontakti

Vodja
07 39 16 766
Aleksandra Škedelj Strbad, dipl. m. s. aleksandra.skedelj@zd-nm.si
07 39 16 888 Valerija Turk, dipl. fizioterapevtka
Tjaša Prosenik, dipl. m. s.
Katarina Rakuša Kastrevc, dipl. m.s.
valerija.turk@zd-nm.si
tjasa.mlakar@zd-nm.si
katarina.rakusa-kastrevc@zd-nm.si
07 39 16 832 Nika Staniša, dipl. m. s. nika.stanisa@zd-nm.si
07 39 16 815 Patricija Kum, dipl. m. s. patricija.kum@zd-nm.si
Zobna preventiva
07 39 16 755
Maja Kos, dipl. m. s.
Alja Mikec, dipl. m. s.
Nina Barbo, dipl. m. s.
maja.kos@zd-nm.si
alja.mikec@zd-nm.si
nina.barbo@zd-nm.si
07 39 16 732 Urška Zupančič, dipl. psihologinja urska.zupancic@zd-nm.si

 zvc@zd-nm.si
Zdravstveno vzgojni center Nm
Zdravstveno_vzgojni_center_nm

Natisni
Dekorativni element
85+LET IZKUŠENJ
Dekorativni element
68ZDRAVNIKOV
Dekorativni element
336VSI ZAPOSLENI
Dekorativni element
21ODDELKOV
×
×

Prikaz za slepe in slabovidne

Barva ozadja in pisave


Izjava o dostopnosti