Osrednja vsebina

Navigacija

Obvestilo za javnost

Spoštovani pacienti in obiskovalci Zdravstvenega doma Novo mesto,
zaradi poslabšanja epidemioloških razmer je od 13.7.2022 dalje pri vstopu in gibanju v prostorih ZD NM obvezna uporaba zaščitne maske ter razkuževanje rok (izjema so otroci do dopolnjenega 6. leta starosti ter osebe s posebnimi potrebami). V primeru kliničnih znakov okužbe z virusom SARS-CoV-2 se posvetujte z izbranim osebnim zdravnikom, ki vam bo dal nadaljnja navodila.
Z upoštevanjem zaščitnih ukrepov se zmanjšuje tveganje okužbe in širjenja okužbe z virusom SARS-CoV-2. Prosimo za dosledno upoštevanje navodil, ki so pomembna tako za zdravje pacientov, kot tudi zaposlenih ZD NM.
Hvala za razumevanje, Vodstvo ZD NM

ODVZEMI BRISOV NA SARS CoV-2 ZA PODJETJA

Na novi vstopni točki COVID-19 v ZD NM, po predhodnem naročilu s strani podjetij, izvajamo odvzeme brisov tudi za zaposlene v podjetjih. Podjetja, ki želijo svoje zaposlene naročiti na odvzem brisov na SARS CoV-2 lahko izpolnijo priložen Obrazec za odvzem brisa COVID-19  in ga posredujejo na info@zd-nm.si. S strani ZD NM jim bo izdan predračun, po prejetem plačilu pa bomo zaposlene, ki so navedeni na obrazcu kontaktirali s terminom za odvzem brisa. Za več informacij se lahko obrnete na tajništvo zavoda preko elektronske pošte  (info@zd-nm.si).

85+LET IZKUŠENJ
73ZDRAVNIKOV
328VSI ZAPOSLENI
21ODDELKOV